Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Ширина | 357.8 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх)|Bluetooth 5.1 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 244.8 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Заявлений час роботи (годин) | 8 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | 2026 року |
| Тип ноутбука | Для роботи та навчання, для навчання |
| Характеристики оперативної пам'яті | 1 x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 612 ₴









