
Пляшка для води Ardesto Tale 650мл, пластик, бежевий (AR2265TB) m
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 783152
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для води ARDESTO Tale – це незамінний аксесуар у будь-яких пригодах. Модель із зображенням кошенят і кришкою, оздобленою фігуркою милої тваринки, неодмінно сподобається дітлахам. Пляшку об’ємом 650 мл виготовлено з міцного, безпечного пластику. Модель має ергономічну форму й зручна у використанні, адже конструкцією передбачено клапан для пиття, що закривається кришкою із фіксатором. Догляд простий, адже пляшку можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.151 кг г |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр | 8 см |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об'єм | 0.65 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






