Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 358.6 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1|Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 232.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 58 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Особливості | Підсвітка клавіатури, українська клавіатура |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | 2026 року |
| Тип ноутбука | Для роботи та навчання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 134 ₴









