Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 5.5 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.96 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Extra Life X5 |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь, Бакеліт |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Розміри | 24 х 5.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴









