
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 135W 20V 6.75A, for YOGA (33362 / LLN135/20-FOR YOGA) v
1 202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 391382
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.75 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202 ₴


