Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.61 кг |
| Ширина | 359.2 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2|Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Висота | 18.3 мм |
| Глибина | 235.8 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 47 Втч |
| Інтерфейси | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 1.4b, LAN (RJ-45), Комбінований аудіороз'єм |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington |
| Поверхня екрана | антивідблискове покриття |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2026 року |
| Тип матриці | TN+Film |
| Тип ноутбука | Для роботи та навчання |
| Характеристики оперативної пам'яті | 1 х 16 ГБ DDR5-5200 МГц |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 421 ₴









