Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Ширина | 357.4 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E (802.11ax)|Bluetooth 5.1 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 253.9 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 53 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington, українська клавіатура |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire Go |
| Тип ноутбука | для навчання, Для роботи та навчання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 030 ₴

