Aspire Go
Зустрічайте Aspire Go – ноутбук, який спрощує життя. Створено для зручного використання та оснащено всім необхідним для продуктивної роботи та зв'язку. Досягайте успіху, чим би ви не займалися.
Чіткість та комфорт
Завдяки вузькій рамці на 17.3-дюймовому екрані ноутбук Aspire Go забезпечує візуально чітку роздільну здатність Full HD із співвідношенням сторін 16:9. Технологія Acer BlueLightShield забезпечує комфорт для очей під час тривалого використання.
З'єднання
Легко підключайте та заряджайте пристрої через повнофункціональний порт USB Type-C, а Wi-Fi 6 та HDMI роблять роботу з цифровими технологіями більш швидкою, зручною та приємною.
Розблокуйте більше можливостей за допомогою AcerSense
Програмне забезпечення AcerSense оптимізує простір для зберігання даних, відстежує роботу програм та багато іншого, надійно контролюючи стан вашого пристрою та час роботи акумулятора. Це універсальний інструмент для зручнішої та комфортної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 402.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1|Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 21.4 мм |
| Глибина | 258.55 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 53 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Кількість слотів пам'яті | Немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Особливості | заряджання від USB, українська клавіатура |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Тип ноутбука | Для роботи та навчання |
- Ціна: 32 278 ₴

