
Сковорода Brizoll Monolith чавунна з литою ручкою 240х60 мм (M2460P) m
827 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511331
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чавунні сковороди Brizoll Monolith з літньою ручкою представлені в двох популярних діаметрах 240 і 260 мм, вважаються найбільш практичними і універсальними, оскільки підходять для жарки, запікання і використання на відкритому вогні.
В них можна приготувати все: від яєчних, м'яса, овочів до соусів і, навіть, пирогів, Зберігати таку сковорідку теж зручно, її легко можна вчепити за ручку чи чавунне вушко,
При дбайливому погляді чавунний посуд прослужить вам дуже довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Особливості | Зливний носик |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кріплення ручок | суцільні з корпусом |
| Серія | Monolit |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити , використання в духовці, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴









