
Блок живлення до ноутбуку Merlion Apple 45W 14.85V 3.05A, MagSafe (20430 / LAMS/45) i
1 111 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15839
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 14.85 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.05 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | MagSafe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴
