Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (0.9 - 4.6 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3|Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Заявлений час роботи (годин) | 4 |
| Інтерфейси | 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 1.4, Комбінований аудіороз'єм |
| Кардридер | Card-reader |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Поверхня екрана | антивідблискове покриття |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Dell Inspiron |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2026 року |
| Тип ноутбука | для навчання, Для роботи та навчання |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 516 ₴









