Браслет WRB-02MF – це безконтактний браслет для систем контролю та управління доступом. RFID браслет IL-10D74EB виготовлений із міцного та еластичного силікону, що робить браслет довговічним навіть в умовах активної експлуатації. Вологозахищений та пилозахищений корпус дозволяють застосовувати браслет у басейнах, аквапарках та інших об'єктах з високою вологістю або запиленістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Синій |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | СКУД (контроль доступу), доступ до установ будь-якого типу, програми лояльності, транспортні проєкти, ідентифікація клієнтів у бізнес-центрі |
| Робоча температура | -30 до +60°C |
| Робоча частота | 13,56 МГц |
| Розміри | Ø74 мм |
| Стан | Нове |
| Тип чипа | Mifare 1K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴



