Proximity Key (Mifare 1К Zero RW ) це безконтактний індивідуальний ключ у форм-факторі "брелок" стандарту Mifare 1КZero RW перезаписуваний, призначений для управління пристроями системи контролю та доступу. Управління здійснюється через безконтактні зчитувачі RFID.
Proximity Key (Mifare 1К Zero RW) Бездротовий брелок-ключ використовує частоту 13,56 МГц. Брелок має компактні розміри – 35х28х5 мм. Бездротовий ключ-брелок Proximity Key (Mifare 1K) – незамінний компонент у складі систем охорони та моніторингу. Він призначений для відкриття електромеханічних замків, електромагнітних замків та інших пристроїв СКУД.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | СКУД (контроль доступу) |
| Робоча температура | -30 до +60°C |
| Робоча частота | 13,56 МГц |
| Розміри | 35 х 28 х 5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип чипа | Mifare 1K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴


