-9%

Блок живлення до ноутбуку HP 90W Smart AC Adapter (H6Y90AA) q
3 179 ₴
2 904 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16733
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука HP 90W Smart AC Adapter (H6Y90AA) - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить ваш мобільний пристрій додатковим живленням і допоможе заощадити заряд батарей для роботи в дорозі. Блок живлення HP 90W Smart AC Adapter сертифікований для роботи з ноутбуками HP і захистить ваше устаткування від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки, а завдяки легкій вазі і компактним розмірам зручно поміститься у вашій сумці для ноутбука HP.
Особливості блоку живлення: адаптер HP на 90 Вт дозволяє заряджати акумулятори скрізь, де є розетка; надає джерело живлення, використовуваний для ноутбуків, сумісних з HP; енергозберігаючі адаптери живлення для зниження енергоспоживання; зручно використовувати в якості заміни або додаткового джерела живлення.
Особливості блоку живлення: адаптер HP на 90 Вт дозволяє заряджати акумулятори скрізь, де є розетка; надає джерело живлення, використовуваний для ноутбуків, сумісних з HP; енергозберігаючі адаптери живлення для зниження енергоспоживання; зручно використовувати в якості заміни або додаткового джерела живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Висота | 58 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Захист | захист від перенапруги |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Ширина | 133 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴

