
Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V, 2.37A, 5.5/1.7 (A13-045N2A / A40241) g
1 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16560
Блок живлення до ноутбуку Acer 65W 19V, роз'єм 5.5 / 1.7 (A13-045N2A / A40241)
Це мережевий блок живлення для ноутбука з потужністю 65 Ватт, який забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Цей оригінальний блок живлення сертифікований для роботи з ноутбуками Acer і захистить Ваше обладнання від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки.
Блок живлення до ноутбуку Acer 65W 19V, роз'єм 5.5 / 1.7 (A13-045N2A / A40241) виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Сумісні партномери блоків живлення | A13-045N2A |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
- Ціна: 1 235 ₴


