Корпус Chieftec SCORPION 4 GL-04B-UC-OP - це відмінний варіант для високопродуктивних ігрових систем. Він вирізняється потужною системою охолодження та стильним сучасним дизайном.
У корпус встановлено чотири вентилятори – три спереду, один позаду, що забезпечує ефективне відведення тепла. Передня сітчаста панель та вентиляційні отвори задньої панелі додатково покращують повітрообмін.
Ваші ігри будуть ще динамічнішими разом з A-RGB підсвічуванням вентиляторів. Ви зможете керувати підсвічуванням через M/B Sync або за допомогою пульта дистанційного управління, який входить у комплект
Бічна панель корпусу Chieftec SCORPION 4 GL-04B-UC-OP виготовлена із загартованого скла, вона відкриває чудовий огляд встановленої системи. Оптимізований механізм кріплення бічної панелі дозволяє легко її знімати та встановлювати знову. Це зробить зручним обслуговування системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| Призначення | Ігровий |
| Особливості | Бокове вікно |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C , 2 x USB 3.2, 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 436 x 202.5 x 490 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25” | немає |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Максимальна висота процесора | 166 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140-200 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Наявність блока живлення | без блока живлення |
| Наявність підсвічування | на задней панели, на передній панелі , кулери з підсвіткою |
| Охолоджувальні елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Front 280 mm, Top 240 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Серія | Chieftec Scorpion 4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 349 мм |
| Форм-фактор | Mini-ITX|mATX|ATX |
- Ціна: 5 261 ₴

