
Блок живлення для ноутбука Samsung 24V 180W 7.5A 6.5x4.4мм (AD111009) k
2 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 771536
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 7.5 А |
| Довжина кабелю | немає даних |
| Джерело живлення | 6.5х4.4мм |
| Пам'ять | 24 В |
| Процесор | 180 Вт |
| Сумісний бренд | Samsung |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253 ₴
