
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 8.5A 170W 5.5x2.5мм (AD107011) x
1 793 ₴
- Готово до відправки
- Код: 771529
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Альтернативні партномери:
45N0114
45N0113
45N0117
45N0118
0A36227
FRU 42T5008
FRU 42T5093
42T5289
FRU 45N0112
FRU 45N0114
FRU 45N0116
FRU 45N0118
0A36228
0A36229
0A36231
0A36232
0A36233
0A36235
0A36236
0A36237
0A36238
45N0111
45N0112
45N0115
Список сумісних моделей:
Lenovo Y500N
Lenovo IdeaPad Y510P
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 8.5 А |
| Довжина кабелю | Немає |
| Джерело живлення | 5.5х2.5мм |
| Пам'ять | 20 В |
| Процесор | 170 Вт |
| Сумісний бренд | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793 ₴

