
Блок живлення для ноутбука Asus 19V 3.42A 90W 4.5x3.0мм (CUBE) (AD103022) b
1 348 ₴
- Готово до відправки
- Код: 771510
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та планшетів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.74 А |
| Довжина кабелю | Немає |
| Джерело живлення | 4.5х3мм |
| Пам'ять | 19 В |
| Процесор | 90 Вт |
| Сумісні інструменти | без кабелю живлення |
| Сумісний бренд | Asus |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴

