
Блок живлення для ноутбука Dell 19.5V 4.62A 90W 7.4х5.0мм Slim type (AD104007) x
1 608 ₴
- Готово до відправки
- Код: 771509
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: для ноутбуків та моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.62 А |
| Довжина кабелю | Немає |
| Джерело живлення | 7.4х5мм |
| Пам'ять | 19.5 В |
| Процесор | 90 Вт |
| Сумісні інструменти | без кабелю живлення |
| Сумісний бренд | Dell |
| Температура експлуатації | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴

