Keenetic Runner 4G (KN-2211) - Одна з найдоступніших в лінійці моделей із вбудованим LTE/4G/3G-модемом, куди можна вставити SIM-картку будь-якого оператора, для того щоб під'єднатися до мобільного інтернету на дачі чи у торговій точці, в орендованій квартирі або в офісному центрі. На великому віддаленні від базових станцій можна підключити вуличну LTE-антену. В іншому ця модель уміє все те саме, що і всі інші моделі Keenetic, за виключенням функцій USB-інтерфейсу та дводіапазонного Wi-Fi. Тут є резервування інтернету через кількох провайдерів та режим WISP, VPN-клієнти (та навіть сервери) по усім протоколам, хмарне керування через сервіс KeenDNS, VLAN’и та сегментація, фільтрація контенту та батьківський контроль, гостьова мережа та розклад роботи. Для розширення покриття бездротової мережі Runner 4G готовий до ролі екстендера чи контролера Mesh Wi-Fi-системи Keenetic.
Переваги
- Вбудований модем LTE/4G/3G
- Для SIM-карт LTE/4G/3G будь-яких операторів
- Зовнішні змінні LTE/4G-антени
- Зовнішні Wi-Fi-антени 5 дБі
- Mesh Wi-Fi-система з безшовним роумінгом 802.11r/k
- Захист від кіберзагроз та батьківський контроль
- VPN та функції для бізнесу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Країна виробник | Тайвань |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 236 г |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 159 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові порти | Nano SIM |
| Захист інформації | OWE , WEP , WPA2 , WPA2-PSK , WPA3-PSK, WPA3 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | FTP-сервер, Samba-сервер, Перекидання портів, Підтримка Beamforming, Підтримка IPTV, Підтримка MU-MIMO, Підтримка WPS, Підтримка технології MESH, З віддаленим керуванням, Вбудований канал-клієнт |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP , IGMP , IPoE , IPv6 , NAT , PPTP, UPnP , l2TP , PPhoE |
| Процесор | MT7628N |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, 4G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a , b, n , g |
| Тип антени | знімні |
| Віддалене керування | Keenetic |
| Функції міжсетевого екрана | SPI Firewall, захист від DDoS-атак , фільтрація MAC-адрес , фільтрація IP-адрес |
- Ціна: 3 983 ₴










