Пориньте у світ динамічних ігор з монітором MAG 242C. Панель 1920x1080 (FHD), частота оновлення 180 Гц та час відгуку 1 мс (MPRT) роблять кожен рух миттєвим. HDR покращує картинку через регулювання контрасту та тіней. Розроблений для ігор FPS, RPG/MMORPG та симуляторів, MAG 242C Curved Gaming Monitor від MSI задає новий стандарт для любителів активних ігор.
Монітори MSI серії MAG - це надійність і стабільність, на які можна покластися навіть у найнапруженіших ігрових моментах. Міцна конструкція та гарне охолодження забезпечують стабільну роботу всіх важливих компонентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Діагональ екрана | 23.6" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Вигнутий екран | Да |
| Категорія | 16:9 |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Максимальна відстань фокусування | Да |
| Максимальний діаметр рулону | Немає |
| Матеріал | Немає |
| Мінімальна відстань фокусування | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Об'єм | 1 мс |
| Поверхня екрана | матова |
| Споживана потужність (у роботі) | немає даних |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Сумісність | 100х100 мм |
| Термін придатності | Да |
| Тип | 537.44x396.55x220.01 мм |
| Кут огляду | 178°/178° град. |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 621 ₴





