Комфортна робоча обстановка 6K
Монітор Acer PE320QXTbmiiprcuzx гарантує візуальний і робочий комфорт. Завдяки великому 32-дюймовому IPS-екрану з роздільною здатністю 6K, швидкому часу відгуку, ергономічному дизайну, широким можливостям під'єднання та вхідній веб-камері, що входить до комплекту, він ефективно задовольнить усі ваші професійні потреби.
Високоякісний 6K-дисплей
Покращіть свої робочі враження з монітором Acer PE320QXTbmiiprcuzx! Його великий 31.5-дюймовий екран може похвалитися роздільною здатністю 6K (6016 x 3384). Завдяки IPS-панелі цей монітор Acer також забезпечує яскраві кольори та широкі кути огляду. Сертифікація VESA DisplayHDR 600 гарантує особливо насичене і барвисте зображення.
Ергономічний дизайн
Ергономічний дизайн цього монітора оптимізує ваше положення для максимального комфорту. Його підставка дає змогу нахиляти монітор до 60° і регулювати висоту на 200 мм, забезпечуючи оптимальний комфорт під час роботи. Цей екран Acer легко адаптується до вашого ідеального положення залежно від ваших потреб!
Основні характеристики:
- 31.5-дюймовий екран із роздільною здатністю 6K
- Сертифікація VESA DisplayHDR 600
- Плавне відображення завдяки надшвидкому часу відгуку 4 мс
- Роз'єми HDMI + DisplayPort + USB-C
- 2 порти USB 3.0
- Ергономічний дизайн із регулюванням висоти на 200 мм
- Технології захисту від мерехтіння (FlickerLess) і захисту від синього світла (Blue Light Shield)
- Вбудовані динаміки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 6.6 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5 мм Mini-Jack , 1 х DisplayPort , 1 х USB Type-C , 2 x USB, 1 х HDMI |
| Контрастність статична | 2000:1 |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Розміри з підставкою | 725.5 х 527.7 х 321.1 мм |
| Роздільна здатність | 6016 x 3384 |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot), регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.116 |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
- Ціна: 52 054 ₴





