Монітор від Acer призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 27-дюймовий екран з IPS-матрицею. Час відгуку — 1 мс (VRB). В динамічних іграх такий параметр особливо важливий, оскільки він відповідає за відсутність шлейфів під час руху персонажу.
Монітор легкий, має достатньо тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео. З інтерфейсів наявні порти — HDMI та VGA. Саме за допомогою них можна з'єднувати між собою монітори чи підключати їх до джерела відеосигналу.
Дизайн виробу класичний. Підставка має лаконічний мінімалістичний дизайн, дозволяє регулювати кут нахилу монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 3.4 кг |
| Час відгуку матриці | 4 мс (GtG), 1 мс (VRB) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5 мм Mini-Jack, 1 х HDMI , 1 х VGA |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 34 Вт |
| Розміри з підставкою | 620 x 470 x 210 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | 99% sRGB, BlueLightShield , Flicker-Less , Low Blue Light , VisionCare 1.0 , ComfyView |
| Тип монітора | Безрамковий , Широкоформатний, Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 354 ₴




