Чудова синхронізація
Насолоджуйтесь плавним геймплеєм без розривів зображення завдяки технології AMD FreeSync. Частота оновлення синхронізується з частотою оновлення комп'ютера, що забезпечує плавне та швидке відображення ігрової графіки.
Чудова графіка
Насолоджуйтесь чіткістю зображень та реалістичними кольорами на цьому VA-дисплеї з діагоналлю 31,5 дюйма. Переглядайте зображення разом з усіма охочими. Кольори залишаються незмінними навіть під кутом 178°.
Швидка зміна кадрів
Насолоджуйтесь плавним геймплеєм без затримок завдяки частоті оновлення з можливістю збільшення до 180 Гц. А час відгуку 1 мс завдяки Visual Response Boost забезпечить чіткість зображення без розмиття навіть у найбільш динамічних сценах.
Реалістичне зображення
Вдихніть життя в гру. Завдяки підтримці стандарту HDR10, який забезпечує вищий рівень контрастності та широку кольорову гаму, ви отримаєте більш контрастні чорні та білі відтінки, а як наслідок — максимально реалістичне зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 5.6 кг |
| Час відгуку матриці | 5 мс (GTG)/1 мс (VRB) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Нeadphone , 1 х DisplayPort, 2 х HDMI |
| Контрастність статична | 3500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Поворот монітора (Swivel) | -15° ~ +15° |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 32 Вт |
| Розміри з підставкою | 709 x 551 x 264 мм |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання по висоті, мм | 100 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу , регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Технології поліпшення зображення | BlueLightShield, Flicker-Less , HDR 10 , VisionCare 1.0 , ZeroFrame , Low Dimming |
| Тип монітора | Безрамковий , Для відеомонтажу, З вигнутим екраном , Широкоформатний , Геймерський |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 12 031 ₴








