AOC Q27P3CV — монітор розміром 27 дюймів з IPS матрицею і частотою оновлення 75 Гц. Вирізняється плоским екраном, гармонійним ультратонким обрамленням та має всі необхідні характеристики для вашої продуктивної роботи.
Насолоджуйтесь деталізованим та реалістичним зображенням на екрані з роздільною здатністю 2560х1440 та широкими кутами огляду 178º. Яскраві кольори та високий рівень контрастності гарантуватимуть 117% гамма sRGB та 102% гамма NTSC.
Ви зможете покращити кут огляду під час ігор чи перегляду відео, підвісивши прилад на стіну за допомогою кріплення VESA чи регулюючи висоту підставки. Для зручнішої роботи повертайте прилад на 180º із ландшафтного режиму до портретного за допомогою функції повороту. Якісний та чистий звук забезпечать вбудовані динаміки потужністю 4 Вт.
Під час тривалого користування дуже важливо знизити навантаження та мінімізувати напругу для очей. Зменшити мерехтіння екрана допоможе технологія Flicker Free. А завдяки AOC Low Blue Light, яке блокує шкідливе синє випромінювання без втрати кольору зображення, забезпечте собі максимальний комфорт.
Монітор Q27P3CV підвищить вашу продуктивність завдяки технології USB-C за допомогою Power Delivery потужністю до 65 Вт, що дасть змогу заряджати периферійні пристрої, як-от мишку або клавіатуру, а також смартфони та ноутбуки. Можливості підключення цього монітора покращені завдяки USB інтерфейсам, роз'єму RJ-45 та Display Port. Останній дозволяє швидко передавати цифрові аудіо- та відеофайли без втрати якості. Наявний порт HDMI підтримує сучасні ігрові консолі та відеокарти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 6.5 кг |
| Вага з пачкою | 9.99 кг |
| Час відгуку матриці | 4 мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5 мм Mini-Jack , 1 х DisplayPort , 1 х USB Type-C , 4 x USB 3.2, RJ-45 , 1 х HDMI |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Особливості | USB-концентратор, гніздо для замка Kensington, вбудований перемикач KVM |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 27 Вт |
| Розміри без підставки | 613.8 x 365 x 52.5 мм |
| Розміри з підставкою | 613.8 x (401.3~547.7) x 238.4 мм |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Регулювання нахилу | -6.5° ~ 23° |
| Регулювання по висоті, мм | 150 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) , поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу , регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | delta e: < 2 (srgb), Flicker-Free |
| Тип монітора | Безрамковий , Для відеомонтажу, Для програміста , Широкоформатний , Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.2331 |
| Яскравість | 420 кд/м2 |
- Ціна: 18 986 ₴

