Монітор Acer Vero B277UGbmiiprzx — це 27-дюймовий універсальний дисплей з сучасною IPS-матрицею, що забезпечує яскраву, насичену та точну передачу кольорів у будь-яких умовах роботи. Завдяки роздільній здатності 2560x1440 (WQHD) ви отримуєте чітке деталізоване зображення, зручне для багатовіконної роботи, обробки фото, відео, офісних задач і перегляду контенту. Широкі кути огляду 178°/178° дозволять бачити яскраву картинку з будь-якої точки.
Пристрій підтримує ергономічне регулювання — змінюється висота, нахил, поворот екрана й навіть переворот у вертикальний (портретний) режим. Вбудовані динаміки дають змогу проводити дзвінки або дивитись відео без додаткової акустики. Монітор екологічний завдяки використанню матеріалів з вторинної сировини у корпусі та мінімалізму в упаковці.
Всі необхідні сучасні інтерфейси (HDMI, DisplayPort, USB-Hub, аудіовихід) роблять Acer Vero B277UGbmiiprzx зручним варіантом як для офісу чи дому, так і для дизайнерських чи навчальних цілей. Технології Acer VisionCare (анти-мерехтіння, Low Blue Light) дбають про комфорт очей навіть при тривалому користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 8.68 кг |
| Час відгуку матриці | 4 мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої зони | 336 мм |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Нeadphone , 1 х DisplayPort, 1 х USB Type-B , 3 x USB 3.0 , 2 х HDMI |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | от 0 до 90° |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21 Вт |
| Розміри без підставки | 614 x 367 x 68 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 543 x 247 мм |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +35° |
| Регулювання по висоті, мм | 165 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) , поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу , регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync, Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | 99% sRGB , BlueLight Shield Pro , ComfyView , Flicker-Less , HDR Ready (HDR 10) , Low Delta E, Picture-By-Picture , Picture-In-Picture , TUV Eyesafe2.0 Certificate , ZeroFrame , Low Dimming |
| Тип монітора | Безрамковий , Для відеомонтажу, Для програміста , Широкоформатний , Геймерський |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.233 |
| Ширина видимої зони | 597 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 11 445 ₴



