
Акумулятор до ноутбука PowerPlant LENOVO ThinkPad E560 Series (45N1758) 10.8V 4400mAh (NB480685) s
1 922 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38261
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 45N1760 , 45N8961 , 45NE560 , 45NYU63 , 45R6758 , 4X50G53717 , 4X50G59217, 45N15E9 |
| Вага | 0,316 кг г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Потужність | 48 Wh |
| Напруга | 10.8V |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922 ₴

