
Акумулятор до ноутбука XIAOMI G15B01W-4S1P 15.2V 3550mAh PowerPlant (NB530021) u
2 511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37555
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, що забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості й добротне збирання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає змогу без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання, і здатність до швидкого перезаряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | G15B01W, G15BO1W |
| Вага | 334 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3550mAh |
| Кількість комірок | 2cell |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 220 x 110 x 10 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴




