Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 7.41 кг |
| Вага з пачкою | 10.41 кг |
| Час відгуку матриці | 1 мс |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5 мм Mini-Jack , 1 х DisplayPort, 2 х HDMI |
| Контрастність динамічна | 9 800 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Підсвітка | ELED |
| Покриття | Матове |
| Розміри з підставкою | 613.6 x 223.3 x 523.7 мм |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 487 ₴







