
Акумулятор до ноутбука ASUS Eee PC X101 (A31-X101) 10.8V 2200mA PowerPlant (NB432400) u
1 041 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768444
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | A31-X101 A32-X101 |
| Вага | 164 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 2200 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 202x38x20 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 041 ₴
