
Акумулятор до ноутбука ASUS ROG Strix SCAR Edition GL503VS (C41N1709) 14.8V 3620mAh PowerPlant (NB432370) d
1 825 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768442
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C41N1709. 0B200-02730300. 0B200-0273000. |
| Вага | 228 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3620 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 214x95x9 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825 ₴
