
Акумулятор до ноутбука ASUS Vivobook 14X M1403QA (C31N2105) 11.1V 4100mAh PowerPlant (NB432356) j
1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768441
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C31N2105. 0B200-04140000. |
| Вага | 191 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4100 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 285x85x6 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴
