
Акумулятор до ноутбука ASUS Vivobook 15 X1504VA (C31N2201) 11.4V 3600mAh PowerPlant (NB432394) u
1 428 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768440
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C31N2201. |
| Вага | 177.6 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3600 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 285x85x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴
