
Акумулятор до ноутбука ASUS ZenBook Flip S UX370 (C21N1706) 7.6V 3000mAh PowerPlant (NB432332) d
1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768438
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C21N1706. 0B200-02420200. |
| Вага | 126.3 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3000 mAh |
| Кількість комірок | 12cell |
| Напруга | 7.6V |
| Розміри | 207x185x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴
