
Акумулятор до ноутбука ASUS Zenbook Flip UX561 (C31N1703) 11.4V 4150mAh PowerPlant (NB432349) o
1 428 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768437
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C31N1703. 0B200-02650100. |
| Вага | 199 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4150 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 205x140x7 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴
