-1%

Акумулятор до ноутбука ASUS ZenBook Pro UX550VE (C42N1630) 15.2V 67Wh PowerPlant (NB432318) t
4 499 ₴
4 474 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768435
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 0B200-02520000.4ICP5/41/75-2.C42N1630.C42PHCH. |
| Вага | 294 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4210mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 340x90x7 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 474 ₴
