
Сковорода Hölmer кована FP-22324-SRPMB Gastro Chef 24 см (FP-22324-SRPMB Gastro Chef) b
427 ₴
- Готово до відправки
- Код: 751712
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода Hölmer Gastro Chef — це справжній “робочий інструмент” для вашої кухні. Її діаметр дозволяє готувати обіди та вечері на 2–3 особи: обсмажити м’ясо, приготувати гарнір, зробити оладки чи тушкувати овочі. Завдяки кованому алюмінію, вона легка, але при цьому має чудову теплопровідність.
Тришарове антипригарне покриття забезпечує готування з мінімальною кількістю олії, без пригорання та з легким очищенням. А ручка з покриттям Soft-touch не нагрівається та гарантує безпечне користування навіть на високих температурах.
Основні характеристики
- Кований алюміній — міцний і рівномірно прогрівається
- 3-шарове антипригарне покриття — для безпечного і комфортного готування
- Товщина стінок: до 4 мм, дна: 2,5 мм
- Soft-touch ручка — зручно тримати навіть гарячу
- Сумісна з усіма видами плит, включаючи індукцію
- Не підходить для посудомийної машини
- Гарантія — 1 рік у разі виробничого браку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 4.8 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Індикатор нагріву |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | тришарове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Матеріал ручок | покриття soft-touch |
| Розміри | ø 24 х 4.8 см |
| Серія | Gastro Chef |
| Сумісність із плитами | газові плити , індукційні плити, керамічні плити , електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴



