Вигнутий дисплей FHD VA з діагоналлю 27 дюймів
Яскраві кольори та висока точність
Наш екран FHD (1920x1080) забезпечує чітке зображення з кольоровою гамою sRGB 99% (Typ.) та кривизною 1500R, що підвищує продуктивність роботи.
Частота поновлення 100Hz
Яскраві візуальні ефекти. Безперебійний робочий процес
Швидка частота 100Hz забезпечує плавне завантаження кадрів у різних програмах. Крім того, ви можете насолодитися реалістичним ігровим процесом із меншою кількістю зависань екрану та розмитістю рухів.
USB-C
Один порт, який відповідає вашим потребам
Підключіть ноутбук до монітора за допомогою кабелю USB-C** для забезпечення потужності до 15 Вт та підключення дисплея.
Акцентований візуальний комфорт
Режим читання
Режим читання регулює колірну температуру та яскравість, забезпечуючи найкращі враження від перегляду під час читання на моніторі.
Відсутність мерехтіння
Функція "Відсутність мерехтіння" зменшує невидиме мерехтіння екрана, забезпечуючи комфортний перегляд.
Насолоджуйтесь плавною грою
Dynamic Action Sync
Зменшуючи затримку введення за допомогою технології Dynamic Action Sync, геймери можуть вловлювати критичні моменти в реальному часі та швидко реагувати на них.
Функція Black Stabilizer
Функція Black Stabilizer допомагає геймерам виявляти снайперів, що ховаються в темних кутах, і швидко орієнтуватися у спалахах вибухів.
Програма LG Switch
Переключайтеся швидко
Програма LG Switch допомагає оптимізувати монітор для вашої роботи та життя. Ви можете легко розділити весь дисплей на 6 частин, змінити тему оформлення або навіть запустити платформу відеодзвінків за допомогою призначеної гарячої клавіші.
Вузька підставка
Використовуйте робочий простір максимум
Тонка підставка займає мало місця, дозволяючи вам ефективно використовувати робочий простір.
Ергономічний дизайн
Просте та зручне рішення
Наш вигнутий FHD-монітор з тонкою рамкою з трьох сторін та витонченою підставкою дозволяє створити ідеальний робочий простір завдяки зручному регулюванню кута нахилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 3.72 кг |
| Вага з пачкою | 4.94 кг |
| Час відгуку матриці | 5 мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Висота видимої зони | 335.664 мм |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х HDMI 2.0, 1 х USB Type-C , 1 х 3.5 мм Mini-Jack |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Розміри з підставкою | 411.92 x 609.58 x 170 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free, HDR 10 |
| Тип монітора | Безрамковий , З вигнутим екраном , Широкоформатний, Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.3114 |
| Ширина видимої зони | 596.736 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 283 ₴










