Корпус Vinga Heritage — компактна модель у стильному сучасному виконанні, що підійде для складання домашньої, робочої або ігрової системи на базі Micro-ATX. Завдяки корпусу кубічного формату модель виглядає оригінально та дає змогу зібрати акуратний і функціональний ПК без зайвого об’єму.
Передня та ліва бокова панелі виконані із загартованого скла, що надає корпусу ефектного вигляду та дозволяє демонструвати внутрішні компоненти і підсвітку. Корпус підтримує встановлення відеокарти довжиною до 290 мм, процесорного кулера висотою до 155 мм, а також кількох накопичувачів формату 2.5" SSD і 3.5" HDD.
Для охолодження передбачено встановлення вентиляторів знизу, зверху, ззаду та біля материнської плати, а також підтримується система рідинного охолодження формату 240 мм у верхній частині. Vinga Heritage стане вдалим вибором для користувачів, яким потрібен компактний корпус із панорамним оглядом внутрішнього простору та хорошими можливостями для сучасної збірки ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Призначення | Мультимедійний |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | mATX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0 , 1 x USB 3.0, 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 327 х 272 х 327 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25” | немає |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25” | немає |
| Максимальна висота процесора | 155 мм |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ дБ |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см , Side 2x12 см , Top 2x12 см, Bottom 2x12 см |
| Наявність блока живлення | без блока живлення |
| Особливості | прозора бічна панель, прозора передня панель |
| Охолоджувальні елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Встановлення довгих відеокарт | 290 мм |
- Ціна: 1 151 ₴










