
Акумулятор до ноутбука HP Envy 15-U010DX (NP03XL) 11.1V 3900mAh PowerPlant (NB462483) k
1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683604
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 760944-421(3ICP6/60/80)760944-421760944-541761230-005HSTNN-LB6LNP03XLTPN-Q146TPN-Q147TPN-Q148TPN-Q149 |
| Вага | 192.4 г г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3900mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.1 V |
| Розміри | 188x112x7 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴


