
Акумулятор до ноутбука PowerPlant HP ProBook 440 G2 Series (HSTNN-LB6J, HP4420L7) 14.8V 2600mA (NB00000301) e
1 041 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39451
Акумулятор для ноутбука HP ProBook 440 G2 Series (HSTNN-LB6J, HP4420L7) 14.8V 2600mA PowerPlant (NB00000301)
Акумулятор PowerPlant - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалому експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Акумулятор для ноутбука ProBook 440 G2 володіє невеликими розмірами і вагою, що робить його відмінним рішенням, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | HP4420L7, HSTNN LB6J , HSTNNLB6J , HSTNN_LB6J , HSTNN-LB6J |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 2600mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Потужність | 38 Wh |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 274 x 33 x 20.3 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 041 ₴
