Виконаний у мінімалістичному стилі Full HD монітор HP P24 G5 із часом відгуку 5 мс і частотою оновлення 75 Гц відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео.
Технологія IPS забезпечує якісне відтворення контенту навіть під кутом огляду 178°, а співвідношення сторін 16:9 дає розширений робочий простір і можливість перегляду фільмів в оригінальному розмірі.
У моніторі передбачено низку технологій захисту зору. Вони створюють комфортні умови для очей і зменшують втому під час тривалої роботи. Режим LowBlue знижує рівень синього світла, FlickerFree усуває шкідливе мерехтіння, а антивідблискове покриття позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла розташоване за спиною.
Монітор HP P24 G5 обладнаний трьома відеовиходами - VGA, HDMI і DisplayPort, що робить його гнучким для під'єднання. Оптимізований дизайн підставки монітора дає змогу усунути безлад від кабелів.
Програмне забезпечення HP Display Manager і HP Display Center спрощує віддалене керування монітором і дає змогу здійснити його швидку персоналізацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 3.78 кг |
| Вага з пачкою | 5.94 кг |
| Час відгуку матриці | 5 мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х DisplayPort, 1 х HDMI , 1 х VGA |
| Контрастність динамічна | 8000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | макс. 30 Вт |
| Розміри без підставки | 538.9 х 323.6 х 51.4 мм |
| Розміри з підставкою | 538.9 х 397.9 х 180.5 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Тип монітора | Безрамковий , Широкоформатний, Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.27 |
| Ширина видимої зони | 527 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 702 ₴

