27-дюймовий QHD монітор із розширеними можливостями під'єднання AOC Q27P3QW чудово підійде для віддаленої роботи та дистанційного навчання. Два вбудовані в монітор динаміки потужністю по 5 Вт і 2 МР веб-камера з мікрофоном і датчиками для розпізнавання облич Windows Hello дають змогу спілкуватися з сім'єю, друзями, колегами без під'єднання додаткового обладнання.
Співвідношення сторін 16:9 надає збільшений робочий простір і можливість перегляду фільмів в оригінальному розмірі, а безрамкова з трьох боків конструкція відмінно підходить для підключення додаткових моніторів.
Незалежно від того, що ви робите - переглядаєте фото, відео, макет журналу в дизайнерській програмі або граєте в гру, вміст, що відображається на моніторі, матиме хорошу видимість з будь-якої точки кута огляду 178°.
Передбачені в моніторі AOC Q27P3QW технології захисту зору зменшують втому очей навіть під час тривалої роботи - LowBlueLight знижує рівень синього світла, Flicker-Free усуває шкідливе мерехтіння, а покриття антивідблисків позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла розташоване за спиною.
Обирайте оптимальну для вас висоту, кути нахилу та повороту, обертайте його на 90°. Ергономічний дизайн монітора допоможе облаштувати максимально зручне робоче середовище.
Підключення монітора AOC Q27P3QW здійснюється за допомогою роз'ємів HDMI і DisplayPort. Використовуйте роз'єм USB Type-C для під'єднання монітора до ноутбука - так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під'єднаний пристрій із потужністю до 65 Вт. Вбудований USB-концентратор із чотирма USB Type-A портами допоможе під'єднати все необхідне обладнання, а інтерфейс RJ-45 - встановити з'єднання з мережею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 6.6 кг |
| Вага з пачкою | 9.9 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс |
| Вбудована вебкамера | Да |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5 мм Mini-Jack , 1 х DisplayPort , 1 х USB Type-C , 4 x USB 3.2, 2 х HDMI |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Особливості | USB-концентратор |
| Поворот монітора (Swivel) | -175° ~ +175° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 23 Вт |
| Розміри без підставки | 613.8 x 387 x 52.8 мм |
| Розміри з підставкою | 613.8 x 561 x 200 мм |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +35° |
| Регулювання по висоті, мм | 150 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) , поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу , регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Тип монітора | Безрамковий , Для відеомонтажу, Для програміста , Широкоформатний , Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.23 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 15 356 ₴

