Philips 27B1U5601H/00 цей монітор USB-C призначений для перегляду відео, передавання даних і подавання живлення. Вбудована веб-камера 5 МП забезпечує високу чіткість зображень, а мікрофон із шумозаглушенням допоможе співрозмовникам чітко чути ваш голос. Веб-камера використовує технологію швидкого і безпечного доступу Windows Hello.
Технологія IPS
В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом, - навіть під час повороту на 90 градусів! Порівняно зі стандартними TN-панелями IPS-дисплеї забезпечують значно вищу чіткість зображення та яскравіші кольори, що робить їх ідеальним рішенням не тільки для перегляду фотографій, фільмів і веб-сайтів, а й для роботи в професійних додатках, де потрібне точне передавання кольору та яскравості.
Кришталево чисте зображення
Ці монітори Philips забезпечують кристально чисте зображення з роздільною здатністю Quad HD 2560 x 1440 або 2560 x 1080 пікселів. Дисплеї оснащені високопродуктивними панелями з високою щільністю пікселів і широкосмуговими портами під'єднання (серед яких USB-C, DisplayPort, HDMI, Dual link DVI), завдяки чому зображення і графіка буквально оживають на очах. Дисплеї Philips забезпечать кришталево чисте зображення всім і кожному: і вимогливим професіоналам, які працюють з програмами CAD-CAM, і фахівцям з 3D-графіки, і фінансистам, які мають справу з величезними таблицями.
Вихід DisplayPort
Вихід DisplayPort дає змогу під'єднати до ПК різні дисплеї з високою роздільною здатністю за допомогою одного кабелю від першого дисплея. Можливість шлейфового з'єднання декількох дисплеїв забезпечує вільний робочий стіл без зайвих дротів.
KVM з інтеграцією MultiClient
З перемикачем KVM для інтеграції MultiClient ви можете керувати двома різними ПК з однієї конфігурації монітор/миша/клавіатура. Зручна кнопка дає змогу швидко перемикатися між джерелами. Підійде для конфігурацій, що вимагають обчислювальної потужності двох ПК або для тих, хто використовує один великий монітор для роботи з двома різними ПК.
Веб-камера та мікрофон із шумозаглушенням
Цей монітор Philips має 5-МП вебкамеру, мікрофон із шумозаглушенням і динаміки. Ідеальний варіант для роботи з дому та спільного виконання завдань на віддаленій основі. Ця веб-камера має сертифікацію Windows Hello, тобто оснащена сучасними датчиками розпізнавання обличчя Windows Hello, які дають змогу виконувати вхід у пристрій лише за пару секунд. Камера забезпечує безпеку використання, оскільки прихована, коли не використовується. Мікрофон із шумозаглушенням і два 5-ватних динаміки допоможуть чітко чути голоси співрозмовників.
SmartErgoBase для ергономічного розташування та зручності користувача
SmartErgoBase - це підставка під монітор для зручного та ергономічного розташування дисплея й організації кабелів. Регулювання розвороту, нахилу і кута повороту забезпечує максимальний комфорт користувача. Регулювання висоти підставки гарантує оптимальний кут перегляду та зменшує фізичну втому впродовж робочого дня, а можливість організації кабелів зменшує безлад і надає робочому місцю професійного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 7.3 кг |
| Вага з пачкою | 10.88 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс |
| Вбудована вебкамера | Да |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Висота видимої зони | 335.66 мм |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х Audio combo port , 1 х USB Type-B , 2 x DisplayPort , 2 x USB Type-C , 4 x USB 3.2, RJ-45 , 1 х HDMI |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Особливості | USB-концентратор, гніздо для замка Kensington, вбудований перемикач KVM |
| Поворот монітора (Swivel) | -180° ~ +180° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21.5 Вт |
| Розміри без підставки | 613 x 366 x 55 мм |
| Розміри з підставкою | 613 x 537 x 225 мм |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +30° |
| Регулювання по висоті, мм | 130 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) , поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу , регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead , Flicker-Free , Low Blue Light, Picture-By-Picture , Picture-In-Picture , SmartImage , Eye Comfort |
| Тип монітора | Безрамковий , Для відеомонтажу, Для програміста , Широкоформатний , Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.2331 |
| Ширина видимої зони | 596.74 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 26 996 ₴

