Hikvision DS-7732NXI-I4/S(E) - 32-канальний мережевий IP відеореєстратор. 4 канали спрямовані на захист периметра. Є бібліотека, що містить 20 000 чоловік, можливість захоплення та сканування кожного, хто потрапляє в кадр. Детекція дозволяє контролювати співробітників чи відвідувачів. Усі авторизовані люди ідентифікуються.
Трансляція з реєстратора передається на монітор 4K, якщо використовувати кабель HDMI. Зберігання відеоматеріалів здійснюється за допомогою 4 SATA із сумарним об'ємом до 40 Тб. Існують також інтерфейси USB. Система відрізняється простотою використання та продуктивністю.
Особливості:
Відеоформати H.265+/H.265/H.264+/H.264;
Можливість декодування до 32 каналів у 1080p;
2 USB 2.0; 1 USB 3.0 для резервного копіювання даних;
4 SATA HDD, до 10 Tб;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| POS термінал | немає даних |
| RAID | Немає |
| Альтернативна місткість | 3840х2160, 2560х1440, 1920х1080, 1600х1200, 1280х1024, 1280х720, 1024х768, 704х576, 704х480 |
| Вага | 4 г |
| Водостійкість | 3.6 кг |
| Висота | 12V/1A| нет |
| Висота основного відсіку | 2 |
| Глибина | 30 Вт |
| Глибина основного відсіку | Немає |
| Детекція виведених із вікна предметів | немає даних |
| Детекція руху | є, є |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних, немає даних |
| Детекція паркування | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Детекція розмови телефоном | немає даних |
| Детекція температури | немає даних |
| Детекція шаткою ходи | немає даних, немає даних |
| Діаметр | миша + через мережу |
| Довжина шнура | 2 |
| Додаткові відділення | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Захист периметра (вторгнення) | є, є |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Інтерфейс | 3 |
| Кількість додаткових клавіш | 256 МБ/с |
| Кількість клавіш клавіатури | 32 Мп |
| Количество отсеков | Немає |
| Кріплення на пояс | 2 |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 14 ТБ |
| Матеріал | 445х75х391 мм |
| Матриця | 1 |
| Моделі камер | NVR |
| Напруга | немає даних |
| Ноутбук | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4 |
| Особливості | 16/4 |
| Перетин паркана | немає даних |
| Перехідник | немає даних |
| Планшет | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP, HTTP, HTTPS, ONVIF(Version 2.2), OTAP |
| Плечовий ремінь | 2 |
| Підсвітка | Немає |
| Підсвітка клавіш | 4 |
| Підрахунок людей | є, немає даних |
| Розміри клавіатури | 1 |
| Роздільна здатність | 1 |
| Розкладка клавіатури | 32 канали |
| Розпізнавання обличчя | є, є |
| Розпізнавання номера авто | є, немає даних |
| Ресурс | без Wi-Fi |
| Сколення людей | немає даних, немає даних |
| Швидкість записування | немає даних |
| Швидкість записування від | немає даних |
| Швидкість зчитування | Да |
| Швидкість читання від | Да |
| Спосіб закриття | відеореєстратор, адаптер живлення, документація |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Теплова карта | немає даних |
| Тип камер, що під'єднуються | IP |
| Форма батареї | немає даних |
| Формати файлів | 2 |
| Частота входів | немає даних |
| Частота кадрів | 30 |
| Ширина | -10°C~ + 55°C |
| Ширина основного відсіку | Да |
| Штативи | 128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 400 ₴





