Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без паковання | 3.31 кг |
| Час відгуку матриці | 1 мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 Вт |
| Розміри з підставкою | 54 х 44 х 18 см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC Compatible, Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | low input lag, HDR 10 |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Червоний, Чорний |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 182 ₴










