Інтернет-центр Carrier зібрав у собі можливості моделей Explorer та Launcher — оснащений дводіапазонним Wi-Fi 5 класу AC1200 та портом USB 2.0 для підключення зовнішніх модемів LTE/4G. Одночасно можна використовувати різні джерела інтернету: будь-який із трьох портів Ethernet, Wi-Fi у режимі WISP та USB-модеми. Завдяки KeeneticOS доступна сегментація мережі, приоритети підключень та будь-які VPN-сценарії. Оптимальний, як у ролі самостійного роутера, так і контролера Mesh Wi-Fi-системи Keenetic. Додаткові вузли-ретранслятори можна підключати кабелем, як точку доступу або по Wi-Fi, як підсилювач сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 107 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Глибина | 91 мм |
| Додаткові порти | 1 х USB 2.0 |
| Захист інформації | OWE , WEP , WPA2 , WPA2-PSK , WPA3-PSK, WPA3 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Перекидання портів, Підтримка IPTV, Підтримка MU-MIMO, Підтримка WPS, Підтримка технології MESH, З віддаленим керуванням, Підтримка Beamforming |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP , IGMP , IPoE , IPv6 , NAT , PPTP, UPnP , l2TP , PPhoE |
| Процесор | MT7628N |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 1200 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac , IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a , b, g , n , ac |
| Віддалене керування | Keenetic |
| Функції міжсетевого екрана | SPI Firewall, захист від DDoS-атак , фільтрація MAC-адрес , фільтрація IP-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996 ₴




