
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 8.5A 170W 7.9x5.5мм (AD107013) t
1 883 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716552
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Альтернативні партномери: 45N0113 0A36227 0A36228 0A36229 0A36231 0A36232 0A36233 0A36235 45N0114 0A36237 0A36238 42T5284 42T5285 45N0111 45N0112 45N0115 45N0116 45N0117 45N0118 0A36236
Список сумісних моделей: Lenovo ThinkPad W520, W530
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 7.9x5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 8.5 А |
| Довжина кабелю | Немає |
| Джерело живлення | 7.9х5.5мм |
| Пам'ять | 20 В |
| Процесор | 170 Вт |
| Сумісний бренд | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883 ₴



