
Блок живлення 1StCharger для ноутбука HP 18.5V 90W 4.9A 7.4х5.0мм (AC1STHP90WC1) e
634 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716548
+380 (97) 624-33-64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP: Compaq Presario 1500US, 1501CL, 1505US, 1510US, 1516US, 1525US, 900 series, 900US, 905, 905US, 906US, 910, 910US, 912, 912rsh, 918, 918rsh, 920, 920US E-Machines M5000, M5105, M5305, M5309, M5310, M5312, M5313, M5405, M5410, M6805, M6807, M6809, M6811
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4.9 А |
| Джерело живлення | 7.4х5мм |
| Пам'ять | 18.5 В |
| Процесор | 90 Вт |
| Сумісний бренд | HP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴
